KOMPRESIJAS ZEĶU PRIEKŠROCĪBAS SLODZES GADĪJUMOS.

Mūsu pašsajuta katru dienu būtiski ietekmē veselību un komforta līmeni, kas, savukārt, iet roku rokā ar to, ko dienas gaitā varam vai nevaram paveikt. Ikdienas gaitas un darbi tiek būtiski ietekmēti, ja jūtamies kaut nedaudz nekomfortabli savā ķermenī, noguruši un pilni emocionālas spriedzes. Šādi mirkļi ir īpaši atbilstoši tam, lai dotu savam ķermenim un garam opciju atpūsties un uzlādēt spēkus. Rehabilitācijas gaita palīdz ķermenim atgūt noteiktas dabiskās funkcijas un uzkrāt enerģiju. Kompresijas zeķes un to sniegtās priekšrocības nenoliedzami novērtēs grūtnieces, cilvēki pēc vēnu operācijām un vienkāršākām procedūrām, tie, kuriem ir ikdienā ievērojama slodze kājām. Topošās māmiņas visādā ziņā novērtēs ne tikai kompresijas zeķes, bet arī grūtnieču jostas un speciālo apakšveļu, kas būs lieliski palīgi ne tikai grūtniecības, bet arī pēcdzemdību periodā. Gadījumos, kad noderīga nopietni rehabilitācijas pasākumi, visādā ziņā jāizvērtē variants iegādāties dažāda tipa ortozes.

Piedāvājumā arī daudzveidīga sejas kosmētika!

Kompresijas apģērbs iesākumā varētu šķist mazliet dīvains, taču pēdējā laikā kļūst ar vien populārāks. Lielu popularitātes blīvumu varam vērot sportistu un aktīvās atpūtas piekritēju vidū, kuri zem brīvā laika apģērba, pavelk kompresijas apģērbu. Kompresijas apģērbs veicina asinsriti noslogotajās ķermeņa zonās, tādā veidā atslogojot muskuļus un saites no slodzes, kas dienas beigās var veicināt diskomfortu un nogurumu. Kompresijas zeķes un kompresijas apģērbu var atrast arī dažādās aptiekās, kopā ar cita tipa kompresijas izstrādājumiem. Tautā parasti tās tiek dēvētas par vēnu zeķēm, jo ir obligāta nepieciešamība pēc dažādu vēnu operāciju veikšanas rehabilitācijas periodā, pie tam, vēnu zeķu sniegtās priekšrocības bez šaubām novērtēs gan tie, kuri ikdienā dara stāvošu darbu, gan tie, kuri regulāri dodas lidojumos.

 

KAS JĀZINA PIRMS ORTOŽU PIRKŠANAS?

Pēc dažāda tipa operācijām, traumām, vai arī iedzimtām problēmām, var rasties vajadzība pēc ortozēm, kas palīdzētu atjaunot dažāda tipa ķermeņa iespējas, vai kalpotu kā fiziska rakstura atbalsts vairāku ikdienas darbu paveikšanai. Ortozes visbiežāk tik iedalītas medicīniskajās un sporta ortozēs, kas abas pilda atbalsta funkciju. Sporta ortozes ir izplatītas aktīva dzīvesveida piekritēju vidū, savukārt medicīniskās ortozes ir populāras personām ar fizisku invaliditāti, pēcoperācijas rehabilitācijas periodā. Ir iespēja iegādāt ortozes celim, potītes ortozes, ortozes elkonim, bandāžas, sporta ortozes celim un potītēm. Lai iegādātos maksimāli piemērotas ortozes un bandāžas, ieteikums konsultēties ar funkcionālo speciālistu, jeb ergoterapeitu, par vislabāko risinājumu un piemērotāko ortozi konkrētajai problēmai.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *