PVC logi vai arī koka logi, kas labāks?

Pakešu logi šobrīd nevienu neizbrīna, tie jau ir gandrīz visur – birojos vai veikalos, daudzstāvu mājās vai arī penthausos. Taču visi logi ļoti atšķiras ar savu kvalitātes līmeni. Ja pašā sākumā pvc logi bija tieši kas neparasts un eksotisks, viņi ar savu izskatu sākumā nevarēja pārliecināt klientus, ka tie tiešām ir ļoti kvalitatīvi, bet pamazām sāka iemantot popularitāti, kā arī palika salīdzinoši par konkurentspējīgu produktu, kurai ir daudz unikālu īpašību. Tagad to jau ir tik daudz veidu ar ļoti dažādām īpašībām un atšķirībām, ka bez labas profesionālas palīdzības nevar pašam tikt skaidrībā.

Ieskaties piedāvājumā – http://logunams.lv/

Pakešu logi vai to daudzveidība

Pakešu logi šodien pārsteidz visus ar savu daudzveidību. Pastāv gan koka logi, gan alumīnija vai plastmasas logi, ka arī krāsu izmēra un formas ziņā tie var būt piemēroti jebkurai ēkai. Bet ar ko tieši atšķiras? PVC logi tomēr ir ļoti pieprasīti logu tirgū, tā kā tiem ir zema cena, laba siltumizolācija kā arī izturība, taču izvēle jāizdara ļoti pārdomāti, tā kā sliktas kvalitātes pvc logi var būt arī ar svina piejaukumu. Bet koka logi jau salīdzinot ar PVC var būt sataisīti jau ar lielākām vērtnēm un konstrukcijām. Tos ražojot izmanto atjaunojamus resursus. Tacu šie logi ir ar zemu atmosfēras izturību, tos ir labi jākopj, taču tie diemžēl ir dārgāki nekā PVC logi. Alumīnija logiem ir daudz plusu – tie ir gan ievērojami izturīgi pret jebko, gan ir iespēja izgatavot iespaidīgas konstrukcijas, ka arī ir daudz krāsu un veidu, bet alumīnija logi ir diezgan dargi. Bet arī iespējams šos veidus arī apvienot, kā piemēram, koka un alumīnija logi. Galvenais atrodiet profesionālu un tad tie kalpos ilgi.

Tieši pie kā tad sūtīt logus?

Pirms tam kā izvēlēties kompāniju, kas Jums nodrošinās logu montāžu, noskaidrojiet visu par to piedāvātajiem logiem. Kādus tieši logu ražotājus tie piedāvā, vai arī kāds ir šo uzņēmumu produktu piedāvājums. Parasti pakešu logi netiek uzstādīti bez palodzes, šai produkcijai arī jābūt piedāvājumā. Ir arī tādi uzņēmumi, kas piedāvā arī metāla durvis, tas ir ērti, ja kopā ar logiem var pasūtīt arī durvis vienuviet. Bez logu iegādes Jums noteikti būs nepieciešama logu montāža, to vislabāk pirkt pie uzņēmuma, kurš Jums pārdeva, tā kā šādi viņi būs atbildīgi par savu produkciju. Mēģinot sameklēt savus pakešu logus, vērību pievērsiet uzņēmuma darbības laikam, jo senāks tas ir, jo drošāk ir pie tiem pirkt logus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *