KĀ GATAVOT SUSHI?

Mūsdienās suši vairs nav nekāda eksotika, bet normāla ikdienas uztura sastāvdaļa, kas nopērkama lielveikalos, pasūtāma restorānos un arī suši var ērti pagatavot arī mājās.

Viss vajadzīgais sushi pagatavošanai ir atrodams piemājas lielveikalu plauktos, ieskaitot neskaitāmas piedevas un mērces, nemaz nerunājot par rīsiem, zivīm un dārzeņiem. Ja izvēlaties nobaudīt šo japāņu ēdienu pirmo reizi, nenoliedzami varētu veidoties apjukums un mulsums, redzot plašo piedāvājumu, bet satraukums noteikti ir lieks, jo katrs restorāns, kurā tiek gatavots suši, savus klientus iepazīstina ar rollu sastāvu, ierakstot to ēdienkartē.

Visbiežāk visiem interesentem tiek sniegts ļoti liels sushi ēdienu skaits, pie tam, tos mēdz baudīt gan aukstus, gan karstus, tie ir lieli un arī mazi, asi kā arī neasi. Gatavojot suši mājas apstākļos, ir iespējams gan sekot receptēm, gan brīvi improvizēt, jo šis ēdiens allaž ir devis vaļu fantāzijai. Sushi receptes var izzināt gan globālajā tīmeklī, gan gatavot savus mīļākos un zināmākos suši veidus, gan iedvesmojoties un nedaudz improvizējot. Izplatītākie suši veidi ir maki rolli ar lasi, gurķiem vai avokado. Šis ēdiens var atšķirties ne tikai ar tā sastāvu, bet arī saturu, jo ir suši veidi, kuriem rīsi ir ārpusē, garnēti ar dažādām sēkliņām vai ikriem. Sushi var arī cept! Ceptie suši, parasti, vispirms tiek iemērkti tempuras mīklā un karstā eļļā cepti, līdz mīkla noteikti ir zeltaini brūna, taču vēl ir iespējams suši pasniegt ar karstu kausēta siera piedevu. Arī veģetārieši un vegāni varētu baudīt suši. Šādos gadījumos sushi tiek gatavoti ar tofu kā arī dārzeņiem.

CIK IZMAKSĀ SUSHI PIEGĀDE?
Dzīvojam tomēr steidzīgā laikmetā un ēdiena gatavošanai, bieži vien, laika nepietiek tik daudz kā vēlētos, tālab ērti lietot ēdienu piegādes pakalpojumu un suši pasūtīt uz mājām. Pēdējā laikā īpaši izplatīts ir kļuvis suši ēstuves koncepts, kas darbojas vien uz piegādes pasūtījumu apkalpošanu. Šādā veidā noteikti ir daudz ātrāk iespējams apkalpot pircējus un piedāvāt salīdzinoši lielu ēdienu klāstu, tajā skaitā ļoti iecienītos suši komplektus, jeb setus. Protams, neiztikt bez vairākiem akciju piedāvājumiem. Parasti, šādā veidā noteikti ir opcija nobaudīt dažādus maki un arī nigiri veidus, kas, katru pērkot atsevišķi, maksātu ievērojami dārgāk. Suši piegāde Rīgā ir sadalīta zonās, kā arī, jo lielāks pasūtījums, iespējams saņemt bezmaksas piegādes iespēju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *