KĀDAS LĒCAS IESPĒJAMS IEGĀDĀTIES TIEŠSAISTĒ?

Lēcu nēsāšana ikdienā kļūst ar vien populārāka to cilvēku vidū, kuriem ir kāda tipa redzes problēmas. Tas būtu viegli izmantojam un arī vienkāršs risinājums ikvienam, kuriem nav vēlēšanās valkāt brilles, vai nepieciešams kāds alternatīvs risinājums redzes korekcijai ikdienā.

Mūsdienās ir iespējams izvēlēties starp daudz un dažādām lēcām – gan tādām, kas ir kā redzes korekcijas līdzeklis, gan tādām, kas ir lielākoties kā stila elements un savdabīgs aksesuārs. Lēcas ir komfortabli nopirkt arī tiešsaistes iepirkšanās vietnēs, bez tam, šādi izvēloties kontaktlēcu iegūšanu savā īpašumā, ir iespējams izvēlēties no plašāka klāsta, kas bieži vien strādā kā noteicošais faktors tam, kādēļ iepirkšanās online ir tik populāra. Online optikas preču veikalos ir iespējams iegādāties arī briļļu un lēcu kopšanas piederumus, tajā skaitā arī saulesbrillēm.

Uzzini vairāk – https://www.manaslecas.lv/

Interneta produktu lapā ir atrodamas dažāda veida kontaktlēcas, kas būs piemērotas pat visprasīgākajam klientam. Ir iespējams izvēlēties vienas dienas, divu nedēļu un mēneša kontaktlēcas. Tā pat tiek piedāvātas lēcas, kuras var nēsāt pāris mēnešus – no trijiem mēnešiem, līdz pat pusgadam bez pārtraukuma. Piekritīsiet, ka tas būtu ļoti komfortabli! Tiem, kuriem ir konstatēts astigmatisms, nepieciešama ir torisko kontaktlēcu pirkšana. Multifokālās jeb progresīvās kontaktlēcas ir domātas cilvēkiem, kuriem ir vēlama redzes korekcija gan lai redzētu tuvumā, gan tālumā vienlaikus. Kā interesants arējā izskata maiņas līdzeklis darbojas lēcas bez asuma, kuras, ievietojot acī, it kā maina acs zīlītes krāsu un arī piešķir izskatam pavisam savādāku noskaņu. Ir padomāts arī par tiem, kuri vēlas apkārtējos pārsteigt ar salīdzinoši traku ārējo izskatu kādā tematiskā ballītē vai karnevālā. Nepierasta dizaina kontaktlēcas iespējams iegādāties gan internetā, gan parastos optikas preču vai produktu veikalos.

VAI LĒCU IEGĀDEI NEPIECIEŠAMA ĀRSTA REKOMENDĀCIJA?
Pirms lemjat par labu kontaktlēcu iegādei un arī lietošanai ikdienā, noteikti ir vajadzīgs konsultēties ar savu optometristu vai oftalmologu, gluži tā pat kā pirms jaunu briļļu iegādes. Tas nepieciešams, lai atrastu piemērota stipruma kontaktlēcas, jo, tā pat kā nepiemērotu briļļu valkāšana, arī nepiemērota stipruma kontaktlēcu lietošana ir kaitīga veselībai un, darot to ilgstoši, redze var pasliktināties vēl vairāk. Kontaktlēcas online ir pieejamas lielā izvēlē kā arī, ja nevarat atrast sev atbilstošas, vienmēr ir iespējams veikts individuālu pasūtījumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *