LABS LOGU MONTĒŠANAS PAKALPOJUMU SNIEDZĒJS LATVIJĀ

Plastmasas jeb PVC logi ir klientu izvēle numur viens. Lai arī mūsdienās būs grūti atrast kādu mājas fasādi, kurā nav iemontēti PVC logi, tie savas slavas gājienu sāka nedaudz vairāk kā pirms 20 gadiem. PVC logiem ir 101 variācija – ar un bez vērtnēm, dažādas krāsas, izmēri un formas, turklāt, arī PVC durvis mūsdienās nav retums. PVC logi savu kvalitāti nodrošina ne tikai ar iebūvēto sistēmu, bet arī furnitūru, palodzēm, stikla kvalitāti un citiem rādītājiem.

LOGU UN DURVJU MONTĀŽA VISĀ LATVIJĀ

Logu montāžas pakalpojumu sniedzēji, bieži vien piedāvā dažādus saistītos papildus pakalpojumus. Saprotams, ka labas durvis nāk komplektā ar labām atslēgām(skatīt vairāk te – logu remonts). Arī durvīm ir savas stila tendences 21.gadsimtā. Piemēram, PVC durvis tiek montētas balkonos un lodžijās. PVC durvis ir drošas, tās var būt arī slēdzamas. metāla durvis tiek izmantotas vairāk kā dzīvokļu un māju parādes ieejai. Droša atslēga ir obligāta, kvalitatīvu durvju komponente.

PALODŽU UZSTĀDĪŠANA PĒC LOGU MONTĀŽAS

Pie iekšējās un ārējās apdares darbiem varam minēt ne tikai palodžu montāžu, bet arī logu aiļu kosmētisko un tehnisko savešanu kārtībā. Vai varat iedomāties logu bez palodzēm? Neatkarīgi no montēto logu materiāla, kā beigu elements tiks uzstādītas palodzes. Nevajag baidīties, ka logu montāžas, apdares un palodžu montāža prasīs daudz laika, jo kvalificēti meistari darbu paveiks ātri un bez liekām problēmām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *