Laiks iegādāties pirmās kontaktlēcas?

Lēcas acīm ir redzi koriģējoša ierīce, kura izmantojama, ieliekot to tieši acs radzenē. Pieņemts, ka lēcas ir lietotas acu asuma problēmu ārstēšanai, gadījumā kad pacientam ir tuvredzība, tālredzība, astigmātisms. Nav noslēpums, ka mūsdienās kontaktlēcas tiek izmantotas arī kā aksesuārs vai stila rīks, tā kā ar to palīdzību ir iespējams izmainiīt acu krāsu vai acu zīles veidu. Ir gadījumi, ka lēcas paredzētas terapijai vai profilaksei, lai pasargāt aci vai arī izvairīties no slimības palielinānāšanās. Kontaktlēcas princips ir tāds pats kā briļļu lēcām. Kontaktlēcas lauž gaismas staru tad virza to uz acs tīkleni, kas nodrošina skaidrāku redzi. Šobrīd īpašas cenas biofinity kontaktlēcas , ienāc un pasūti jau šodien!

Kontaktlēcu varianti

Kontaktlēcas iedalās gan pēc materiāla, no kura tās tiek tasītas, gan pēc laikā lēcu mainai, gan nodiluma, gan pēc optikas īpašībām un to krāsas. Protams, veidi arī atstāj pēdas uz lēcas cenas. Bet galvenokārt lēcas acīm dalās divās lielās daļās – mīkstās kontaktlēcas un cietas. Lēcas, kas ir mīkstas acīm lieto parsvara visi. Mīkstās kontaktlēcas dalās vēl divās iedalījumu grupās: hidrogēla lēcas un silikona hidrogēla lēcas. Cietās lēcas acīm pamatā tiek izmantotas acs redzes koriģēšanai smagos gadījumos, kā piemēram, lielas astigmātisma pakāpes ārstēšanai. Šīs lēcas nemaina formu, tādēļ veicina labākas kvalitātes redzi. Šīs lēcas tiek ražotas no materiāliem, kur pamatā ir silikons. Turklāt cietajām lēcām skābekļa caurlaidība ir ievērojami augstāka, salīdzinot ar mīkstām lēcām. Šis apstāklis sekmē arī to, ka cietās kontaktlēcas cena ir lielāka.

Kontaktlēcas internetā

Mūsdienās liela daļa pirkumu tiek tasīti, izmantojot internetu, bez šaubām šis process vairumā gadījumu ir lētāks nekā reālos veikalos un tas ir vienkāršāk. Gadījumā ja cilvēku ir pārbaudījis oftalmologs un viņš ir izmantojis lēcas, šajā gadījumā drīkst nopirkt arī lēcas acīm interneta veikalā. Daži kontaktlēcu interneta veikali sniedz tādu iespēju, kā izsaka piedāvājumu Jums doties vizītē pie oftalmologa. Taja brīdī, kad uz rokām jau ir oftalmologa izraksts, Jūs jau varat, iegādājoties lēcas acīm internetā, vadīties pēc priekš sevis būtiskiem faktoriem, piemēram, būtiskas lietas kā lēcas cenas. Svarīgi ir arī, ka klients, ierodoties briļļu veikalā, neparādās iespēja pasūtīt vajadzīgās kontaktlēcas, jo tiešī vajadzīgās nav pieejamas, un klientam ir jādodas uz citu salonu. Un tas ne vienmēr ir viņiem ērti un praktiski. Pērkot lēcas internetā, pircējs labi pārskata plašo piedāvājumu klāstu un pērk konkrēti to, kas tam nepieciešams. Tagad ir skaidrs kontaktlēcas interneta veikalā iegādāties nav grūti, bez tam šis process aizņem ievērojami mazāk laika nekā parastā salona vizīte.

Kontaktlēcu interneta veikals

Jums uz rokām ir kontaktlēcu recepte, kas nozīmē, ka ir saprotams, kāds tieši lēcu pirkums ir nepieciešams. Kad Jūs izvēlaties pasūtīt kontaktlēcas internetā, tad būs saglabāts laiks, kā ir pārāk maz pašreizējā dzīves ritmā. Šodien jebkura neaizņemtā sekunde ir skaitīta, un pirkuma pabeigšana tiešsaistes produktu lapā aizņem vien pāris minūtes. Plusi jau ir saprotami. Ja optikas veikalā un interneta veikalā tiek pirkts viens un tas pats produkts, šajā gadījumā nav jātērē laiks gājienam uz optikas salonu, lai iegādāties lēcas. Kā arī optikas salonā kontaktlēcas cenas būs daudz lielākas. Vajag tikai atrast atbilstošāko vietu, kur nopirkt lēcas online. Šeit ieteicams apskatīties uz rekomendācijām, lapas pastāvēšanas laiku kā arī sniegto izvēli, pie tam tagad internetā ir dalībnieki, kas daudzus gadus pārdod dažādas kontaktlēcas interneta veikalā un tiem patiesi ir svarīga reputācija.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *