VAI KONTAKTLĒCAS IR LĒTAS?

Cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar redzi, bieži vien ir vairākas iespējas, kādus redzes korekcijas līdzekļus lietot ikdienā. Tiesa gan, jāatzīst, ka briļļu iegāde nav lēts prieks un acu lāzeroperācijas ne tik, tādēļ pastāv vēl kāda opcija – kontaktlēcas. Mūsdienās ir iespējams izmantot kontaktlēcas pat tiem cilvēkiem, kuriem ir samērā specifiskas redzes problēmas un iepriekš vienīgais risinājums bija briļļu valkāšana. Daudzi dod priekšroku kontaktlēcām, jo tās ir viegli lietojamas, salīdzinoši lētākas un tās nav iespējams pazaudēt vai saplēst kā, piemēram, brilles(spied šeit – zilās gaismas brilles). Optikas preču veikali piedāvā arī iegādāties preces interneta veikalos, ievērojami plašākā klāstā kāds pieejams optikas salonos uz vietas.

IZMANTO KONTAKTLĒCAS IMIDŽA MAIŅAI

Visplašākais preču klāsts ir atrodams optikas preču veikalos internetā. Ir dažādi veidi kā izvēlēties piemērotākās lēcas, saistīti gan ar redzes īpatnībām, gaumi un valkāšanas paradumiem. Arī pašas kontaktlēcas tiek iedalītas pēc tā, kā tās ir paredzēts valkāt un pēc tā, kādā redzes problēmām tās ir paredzētas. Lēcas tiek iedalītas vienas dienas lēcās, divu nedēļu lēcās, mēneša lēcās, trīs mēnešu un pusgada lēcās. Kontaktlēcas ir ērts risinājums gan tiem, kuriem ir tuvredzība, gan tālredzība un astigmātisms. Tiem, kuri vēlas papildināt savu imidžu, iespēja iegādāties krāsainās kontaktlēcas un arī lēcas, ar dažādiem zīmējumiem.

KĀDA IR VIDĒJĀ KONTAKTLĒCU CENA?

Optikas preces allaž ir bijis ne no tiem lētākajiem priekiem. Kā jau daudzas citas preces, arī kontaktlēcas un brilles ir visizdevīgāk iegādāties tieši atlaižu laikā. Piemēram, vienas dienas kontaktlēcas tiek pārdotas iepakojumos, kuros ir lēcas lietošanai mēnesim, vairākiem mēnešiem vai pat gadam. Finansiālā ziņā tas ir daudz izdevīgāk kā briļļu iegāde. Pirms lēcu iegādes, ieteicams laicīgi saprast kādi būs lēcu valkāšanas paradumi, kas arī spēlē lomu pašu kontaktlēcu cenai. Ir iespējams iegādāties gan toriskās, gan multifokālās lēcas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *