VASARAS BRĪVDIENAS ŪDENS TUVUMĀ.

Kurš gan labprātīgi grib siltās vasaras dienas pavadīt sēžot mājās, tādējādi ļoti aktuāla kļūst brīvā laika pavadīšana ar draugiem un ģimeni pie dabas. Tas ir pats labakais paņēmiens kā gūt pozitīvas emocijas, atpūsties un arī lieliski pavadīt laiku. Tiek piedāvāti vairāki aktīvās atpūtas varianti no kuriem izvēlēties sev piemērotāko, kā piemēram, aktīvā atpūta ūdens tuvumā vai arī dažāda stila laivošana, supošana un arī visādi citādi patīkama laika pavadīšana uz ūdens tuvumā. Ir iespējams iznomāt dažāda veida ūdens transportlīdzekļus, lai, piem., dotos jautrā izbraucienā pa upi un romantiski baudītu divvientulību izbraukumā ar katamarānu. Aktīvā atpūta uz ūdeņiem pēdējos gados ir kļuvusi īpaši populāra, tādēļ pakalpojumu sniedzēji cenšas apmeklētājiem piedāvāt ko jaunu un interesantu katru sezonu.

SUPOŠANA UN CITAS AKTIVITĀTES UZ ŪDENS.
Pēdējo pāris gadu laikā ļoti pieprasīta ir kļuvusi supošana. Daudziem joprojām šis vārds un arī aktivitāte ir klāta ar noslēpumu plīvuru, tālab, nelela informācija par to, kas tas īsti ir un vai tas ir piemērots visiem, izstāstīsim zemāk. Supošana ir sāisinājums no Stand uo Puddle boarding jēdziena, kas vistiešākā veidā apzīmē to, kā notiek braukšana ar sup dēli – uz tā tiek stāvēts un uz priekšu tiek ar aira palīdzību. Sup dēļus mēdz iedalīt dažādās grupās, atbilstoši tām vispirms, nebūtu par skādi iepazīties ar nepieciešamo informāciju par to, kā šo izklaidi baudīt drošāk. Jebkurš, kurš piedāvā sup dēļu nomu, nenoliedzami pastāstīs par visām niansēm, tostarp to, kuru dēli izvēlēties – cieto vai piepūšamo.

LAIVU NOMA UN CITI ŪDENS IZKLAIDES VEIDI LATVIJĀ.
Mūsdienās, visiem ūdens atpūtas formu cienītājiem, pavisam noteikti tiek piedāvāts liels klāsts aktīvās atpūtas pavadīšanai pie dabas krūts. Laivu īre, sup dēļu noma, katamarānu noma un pat buru jahtas īre ir tikai daži no piedāvājumiem, tai skaitā, ir var iznomāt arī velosipēdu. Vasara ir labākais laiks izklaidei draugu un ģimenes lokā, tādējādi, iepriekš vienojoties par aktuālāko izklaides formu, ir iespējams to rezervēt laicīgi un pat iegūt labākos cenu piedāvājumus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *